preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Petar Zrinski" Jalžabet

Login
Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

 

Anketa
Voliš li boraviti u školi?




Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
vijesti
Individualni razgovori - šk. god. 2019./20.
Draženka Kućar / datum: 25. 9. 2019. 11:32

Poštovani roditelji i staratelji,

termini individualnih razgovora s razrednicima i predmetnim učiteljima navedeni su u tablici. Individualni razgovori u popodnevnom terminu odvijaju se svaku prvu srijedu u mjesecu od 17 do 18 sati u OŠ Jalžabet, a svaki prvi utorak od 17 do 18 sati u PŠ Kelemen.

 

TERMINI INDIVIDUALNIH RAZGOVORA RAZREDNIKA/RAZREDNICA

IME I PREZIME

RAZRED

TERMIN

Vesna Vuković

1.

  četvrtak            10:50 – 11:35

Pernar Marija

2.

  srijeda                8:50 – 9:35

Vesna Skupnjak

3.

  ponedjeljak        8:50 – 9:35

Marija Majhen

4.

  ponedjeljak      10:50 – 11:35

Mirjana Vincek

5. a

  utorak                9:50 – 10:35

Dijana Kuček

5. b

  utorak              10:50 – 11:35

Kristina Kirić

6. a

  ponedjeljak     11:40 – 12:25

Vesna Kušćer-Čisar

6. b

  srijeda             10:50 – 11.35 

Karolina Balog

7. a

  petak               11:40 – 12:25 

Vesna Jeremić-Premec

7. b

  ponedjeljak       9:50 – 10:35

Ante Sudec

8. a

  petak                 9:50 – 10.35

Romina Tkalec

8. b

  ponedjeljak     11:40 – 12:25

Termini individualnih razgovora u PŠ Kelemen

Kristina Magić

1.

  ponedjeljak     9:05 – 9:50

Gordana Križan

2.

  petak               9:05 – 9:50

Natalija Horvat

3.

  petak              11:05 – 11:50

Vesna Horvat

4.

  utorak            10:05 – 10:50

Lidija Copak

Njemački jezik

  srijeda            10:05 – 10:50

Biserka Magić

Vjeronauk

  utorak              9:05 – 9:50

 

TERMINI INDIVIDUALNIH RAZGOVORA PREDMETNIH UČITELJA

IME I PREZIME

 

PREDMET

TERMIN

Marjana Boršćak-Sudec

Priroda

  ponedjeljak   12:30 – 13:15

Irena Bračko-Marčec

Biologija

  četvrtak         13:20 – 14:05

Branko Bunić

Njemački jezik

  četvrtak           8:50 –  9:35

Darvin Butković

Likovna kultura

  srijeda              9:50 – 10:35

Lidija Copak

Njemački jezik

  četvrtak           8:50 –  9:35

Milivoj Dretar

Geografija

Povijest

  petak             10:50 – 11:35

Ivana Hitrec

Tehnička kultura   

Fizika

  petak               9:50 – 10:35

Nenad Ivančan

Glazbena kultura

  utorak           11:40 – 12:25

Aleksandra Kmetić

Povijest

  srijeda             9:50 – 10:35

Karmela Kocman

Matematika

Fizika

  ponedjeljak   10:50 – 11:35

Draženka Kućar

Informatika

  petak             13:20 – 14:05

Ivančica Magić

Hrvatski jezik

  ponedjeljak   10:50 – 11:35


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju