« Veljača 2020 »

Popis djelatnika u šk. god. 2019./20.:

RAZREDNA NASTAVA:

Vesna Vuković (1. raz.), Kristina Magić (1. raz. Kelemen), Marija Pernar (2. raz.), Gordana Križan (2. raz. Kelemen), Vesna Skupnjak (3. raz.), Snježana Arić (3. raz. Kelemen); zamjena: Natalija HorvatMarija Majhen (4. raz.), Vesna Horvat (4. raz. Kelemen)

PREDMETNA NASTAVA:

Dijana Kuček (hrvatski jezik), Ivančica Magić (hrvatski jezik, knjižnica), Tamara Mandac (hrvatski jezik), zamjena: Kristina Kirić, Mirjana Vincek (matematika), Karmela Kocman (matematika i fizika), Marjana Boršćak-Sudec (priroda), Irena Bračko-Marčec (biologija), Vesna Jeremić-Premec (kemija), Milivoj Dretar (povijest i geografija), Aleksandra Kmetić (povijest), Ante Sudec (tjelesna i zdravstvena kultura), Darwin Butković (likovna kultura), Nenad Ivančan (glazbena kultura), Ivana Hitrec (tehnička kultura i fizika), Branko Bunić (njemački jezik), Lidija Copak (njemački jezik), Romina Tkalec (engleski jezik), Draženka Kućar (informatika), Karolina Balog (vjeronauk), Biserka Magić (vjeronauk)

NENASTAVNO OSOBLJE:

Mirjana Kučar (ravnateljica), Helena Nemeti (tajnica), Mirjana Bubanić (računovotkinja), Nataša Špralja (pedagoginja), Lucija Barulek (kuharica), Darko Modrić (domar), Ružica Jurašković (spremačica), Đurđica Jurašković (spremačica), Jasminka Mikac (spremačica), Nikica Vuković (domar i spremač), Verica Čukli ( kuharica i spremačica )

Popis djelatnika

Djelatnici: