Ukupno: 191545
Počela natjecanja u znanju
Autor: Draženka Kućar, 23. 1. 2017.

Školska natjecanja počela su ove školske godine 2016./17. prilično rano. Velik dio sportskih natjecanja već je iza nas i naši su učenici tu postigli zapažene uspjehe, a očekujemo dobre plasmane u daljnjim nadmetanjima. Treći dan po povratku sa zimskih praznika sezonu natjecanja otvorilo je Školsko natjecanje iz Geografije (18. siječnja), dan poslije Informatika, a onda slijede Njemački jezik, Matematika i ostali – ukupno 15 znanstvenih i tehničkih područja na kojima se možete okušati u znanju i vještinama…

O svakom natjecanju brine tročlano povjerenstvo koje čine djelatnici naše škole. Ono što je važno za svakog natjecatelja je da se dobro pripremi za dan natjecanja, da se oboruža dobrim pisaćim priborom, OIB-om te ponajviše – koncentracijom i smirenošću. Natjecanja nisu mjerilo znanja i ne utječu na konačne ocjene, ali je ipak lijep osjećaj naći se u društvu najboljih. Naša će škola krajem siječnja (27.1.) ugostiti Međuopćinsko natjecanje LiDraNo, a tu se odmjeravaju najbolji literarni i novinasrki radovi te dramske izvedbe. Zbog domaćinstva LiDraN-a moguće su manje izmjene u školskom rasporedu taj dan.

Sretno svim našim natjecateljima!