Veliki odmooooor!
Autor: Draženka Kućar, 15. 9. 2017.

Na prijedlog Tima za kvalitetu škole krenuli smo s novim projektom "Idemo na odmor!". Cilj je da se učenici malo razonode preko velikog odmora na školskom igralištu. I tih 15 minuta rekreacije i promjene okoliša može doprinjeti boljoj koncentraciji za vrijeme satova. Učenici sami mogu izabrati prikladnu igru - s loptom, gumi-gumi, školice ili kratku šetnju i tako na par minuta zaboraviti razred. U četvrtak smo prvi puta bili na igralištu i bilo je odlično. Iako je tih 15 minuta prošlo vrlo brzo, osmjesi na licima su govorili da je cilj postignut. Pod pratnjom dežurnih učitelja učenici će moći izaći na dvorište svaki dan: stariji prvi veliki odmor, a mlađi drugi veliki odmor. Samo da nam je sunčano :)